"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Září 2012

Pozřeno od 25.9. do 29.9

29. září 2012 v 19:11 | Sud |  Co Sud pozřela, jak vypadá, co dělá

25.9.

Jsem si moc dobře vědoma, že takhle to vypadat nemá. Ale.. nebyl čas.
snídadě ca 8:00 - sypané müsli s mlékem
svačina ca 10:00 - nektarinka
oběd ca 13:00 - těstovinový salát se zeleninou, rohlík
svačina ca 18:00 - jablko
večeře ca 22:30 - jogurt Florian active (bílý müsli s ovocem)

Kate Moennig

24. září 2012 v 21:42 | Sud |  Inspirace-motivace Sudice
Asi ji nebudete znát. Je to americká herečka a modelka. Je příšerně hubená a mně se to strašně líbí. Vlastně se mi to líbí kvůli tomu, že já bych teoreticky měla na to vypadat trochu jako ona. Kdybych si sem hodila Angelinu Jolie, tak bych musela nejdřív na zvětšení prsou a vytvarování ženského zadku.

Po týdnu (24.9.12)

24. září 2012 v 20:55 | Sud |  Co Sud pozřela, jak vypadá, co dělá
Je to týden, co jsem si založila tento blog. Během toho týdne, začátkem, to bylo docela ok, pak o víkendu mě zase chytla žravá. Včera po snídani balík Cookies! Víte ale, co je nejhorší? Že to člověk jí s vědomím, že to dělá špatně, s tím, že si říká, že zklame akorát sebe samotnou.. Po 6. sušence z 8 už ani nemůže, ale sežere i ty zbylé 2. Máte taky tyhle stavy? :-(

Ode dneška mám školu, takže jím zdravě, tedy budu se o to snažit. Zakázala jsem si sladkosti (jak já je miluju a jak já vím, že je to zlo) a vše smažené (to mi nedělá zas takový problém, pokud doma neni nic jiného).

Donky :o) mi napsala do komentáře, že jí hubnout nejde kvůli penězům. To zatraceně chápu! Přes týden si kupuju zdravá jídla, ale musím šetřit, takže jím možná málo. Pak přijedu domů, kde toho máme plno - nezdravého a koupeného v akci - a přežeru se. Ne, nesmim to dopustit. Jenom kurevsky závidim lidem, co si můžou dovolit kupovat plno zdravých jídel a do toho ještě dávat za pernamentku na nějaký sport. Ale já si budu shánět brigádu.

Moje přesné míry dodám jindy, nemám tu metr. Tak jsem se přihlásila na cviceni-doma.cz, kam jsem chodila loni a měření z 7.9.2011 říká toho (dnes, po roce, to bude mnohem víc :-( ):

BMI: 26, 2
výška: 166 cm
váha: 71,7 kg (je mi ze sebe na blití, teď mám kolem 77 kg)
pas: nelekejte se!!101 cm
hrudník: 92 cm
(poměr pasu a hrudníku není překlep, moc ženskosti jsem nepobrala, takže tak)

Pak jsou tam údaje o pažích, lýtkách a stehnech, to mi teď přijde nepodstatné. A nevím, jestli to umím měřít správně.

Hodím sem i jídelňák:
snídaně ca 7:15 - sypané müsli s mlékem
svačina ca 9:30 - jablko
oběd ca 11:15 - vepřové žebírko na kmíně, rýže dušená; okurkový salát
svačina ca 16:00 (ano, ta mezera mezi tím je hrozná) - 3 žitné chleby (6krát6 cm?), Cottage, 30% Eidam, 80% drůbeží šunka; rajčátka, okurka, paprika
večeře ca 19:30 - Madeta sladký tvaroh
pití - ca 1,5 l vody, zelený čaj, instant. kafe s mlékem

Sama si teď uvědomuju, že jsem toho moc nepozřela. On v té škole neni ani čas, platí, že když má člověk co dělat a nenudí se, ani nemyslí na jídlo..

Sud

Kdo jsem

17. září 2012 v 20:42 | Sud |  Sudka blije (žvaní)
Je tomu zhruba 7 let, kdy jsem si z toho, že jsem tlustá začala něco dělat. Jiná než tlustá jsem snad ani nikdy nebyla.

S tím jsem začala dělat něco kolem 14. roku, hlavně v souvislosti s příchodem na střední - nechtěla jsem být ta tlustá. Tlustou jsem zůstala celé čtyři roky, ale nepředbíhejme.. Nějak se mi podařilo shodit asi (nevím přesně, kde bylo mé maximum) 10 kg /zdá se mi to jako kravina, ale koukám-li do svého zdravotního průkazu, kam bývá váha zapisována, vychází to tak/. A váhu jsem si tak nějak držela. Slýchala jsem že jsem zhubla. Neviděla jsem to na sobě, ale váha to říkala. Nicméně stále tlustá, tím pádem nesebevědomá s neschopností si někoho najít - protože KDO BY MĚ CHTĚL? KDO BY MĚ HLEDAL? Prostě jsem neměla ani potřebu, odvahu už vůbec ne, napsat třeba na podělanou seznamku.

Loni jsem maturovala a prázdniny před příchodem na VŠ byly ve znamení hubnutí. Docela se dařilo. Hltala jsem info o hubnutí a teoreticky vím všechno... I co je špatné. Jedla jsem pravidelně, měla jsem i pohyb, nepřejídala jsem se.
Ten rok na VŠ jsem ale trochu přibrala, přes týden jsem nejedla špatně (opomenu-li nějaké žrací večírky), o víkendech jsem se šíleně přežírala.

No tak jsem to chtěla extrémně změnit přes tyto prázdniny, chtěla jsem najet na to, čím jsem začala předchozí rok. Ale ouha, šílené nadlidské a nenormální přežírání. (Je to fakt extrém, když si vezmu obyčejnou sušenku, o kterou normálně ani nestojim. Nebo že snim kus chleba či housky namazaný paštikou, která mi normálně smrdí. ATD.!!!) V srpnu jsem byla pryč, počítala jsem s tím, že tam zhubnu - nikoli. A zaří je ve znamení pokračování toho, kde jsem koncem července skončila.

Já se prostě nechápu. Dokud budu takováhle, nebudu spokojená. Vím, že mě nikdo nebude chtít - a narovinu, já taky nechci vztah.. Jenomže asexuální taky nejsem. Všechno to vim. Vím, jak bych měla jíst, vím, že přejídání a následné depky nejsou zdaleka správná cesta. Přesto dělám všechno to, co bych dělat neměla.

Viděla jsem docela dost blogů, kde holky hubnou. Blogy holek, kterým se daří a jedí tak, jak já vím, že by se jíst mělo. Blogy holek, které jsou na hranici anorexie, nebo ji už měly/mají. Podpora mezi sebou - to je mi na těch blozích sympatické - nějaká motivace. Já jsem motivována, ale asi ne dost... Tak to chci taky zkusit.

Proč dnes, teď? Sestra, mladší, rovněž tlustá (kdo v naší rodině není? ), která teď trochu zhubla, neboť jedla pravidelně a ne moc a na které je to zhubnutí i vidět, mi řekla, že jsem jak SUD, že je na mně vidět, že jsem přibrala.. a ať nežeru. Myslela to dobře.

Vím, že je to všechno v hlavě, jenže já se v té své nevyznám.

Sud
Archiv: 2012 --- 2013