"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Co; no, co?!

27. listopadu 2012 v 21:19 | Sud |  Sudka blije (žvaní)
Už 4. den si nezapisuju jídlo. Proč?
Víkend byl žrací.
A jiné dny jsou až na pidi obměny stejné. Teda! Sud si koupila 74% čokoládu v akci. No a sežrala ji během 2 dní (pondělí, úterý).

Prostě zapisovat si to, nemá smysl. Za předpokladu, že si to jen píšete a neděláte nic nového. Zkurvený víkendy.

Přitom to tak nechci.... Zase mám chuť být sprostá.

VŮLE!!!!!

Přitom se hnusim sama sobě. Takovou žádná nechce. Nikdo nechce. Já bych se taky nechtěla. Občas na sebe koukám s pocitem, že je to fajn... nohy, šířka hořejšku. No - a pak ten špek!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Donky Donky | Web | 28. listopadu 2012 v 15:06 | Reagovat

A co celé to hubnutí vít trochu s nadhledem? Tolik nad tím nepřemýšlet a než něco sníš, tak si jen říct - musím opravdu jíst tu sušenku? napij se a pak se znova sama sebe zeptej, jestli by nebylo lepší vzít si třeba kus ovoce. Někdy to tak děám a pomáhá to :)

2 Kuba Kuba | E-mail | 13. prosince 2012 v 7:58 | Reagovat

Ahojky už jsem ti komentoval předchozí článečky. Tys mi sice odpověděla, ale jen jednou:-( a když jsem chtěl reagovat na ten mail tak to nešlo. Netrap se tím. Je fakt, že čím víc budeš přemýšlet nad tím, že chceš mermomocí zhubnout, tím hůř to půjde. Navíc holky krev a mlíko to je přece paráda a rozhodně není pravda, že by tě takhle nikdo nechtěl. Měj se a budu se těšit na majlíka pokud máš skype klidně napiš a můžem pochatovat:-d

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013