"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

První úspěch?

2. listopadu 2012 v 20:34 | Sud |  Sudka blije (žvaní)
Dnes, když jsem přijela domu, sestra, můj největší kritik (díky za něj!), na jehož podnět, ač o tom neví, jsem založila tento blog, protože mě nazvala SUDEM, mi řekla, jestli jsem nezhubla. Nasraně samozřejmě, protože ona je teď stejná. Jako já jí tuhle říkala, že zhubla a že mě to sere.No, pravdou je, že pásek zapnu jinak, tedy tak, jak ještě před půl rokem bez problému, ale nedávno s obtížemi. Mám nový, který mi moc není, potřebuju, aby mi byl. Takže tak.

Poslední 2 týdny fakt moc nejím. A ani nemám hlad a extra nutkání. Přiznávám, dneska jsem to doma zase posrala, ale né tak, jak jindy.

A byla jsem na váze. No a mám ze sebe radost. Ona váží pokaždé jinak a nemyslím si, že je nějak extra přesná. Ale k večeru dnes72,8 kg.

Je to ... vlastně všechno souvisí se vším. Literatura. Vůle. Ano, vůle. Vždycky jiná, individualistka - proč z toho nevytěžit? Prostě být lepší, jiná?

Jinak se potenciálním čtenářům omlouvám za můj styl vyjadřování. Jídelňáky píšu hrozným zmateným stylem a výblitky složitými větami a hlavně jsem vulgární. Lepší to nebude:-))

Sud (nebo Sudka, Sudice, Sudetka (to zní extra hrozně), Suditelka)

Mimochodem: "Budoucnost patří těm, kdo věří svým tajným snům."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Donky Donky | Web | 5. listopadu 2012 v 21:41 | Reagovat

Zajímavé :)
Ale dávej si pozor, aby Tvé období pocitu nehladu netrvalo dlouho - jíst je potřeba. A že jsi zhubla, všimla si toho sestra? Tak paráda :)

2 flairjoy flairjoy | Web | 7. listopadu 2012 v 16:20 | Reagovat

Předem se chci hrozně omluvit za mojí nepřítomnost :( Měla jsem počítač v opravně, tak jsem nemohla psát. Teď už jsem tady a budu zase psát články :) děkuju moc za pochopení

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013