"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Vůle

4. ledna 2013 v 19:37 | Sud |  Co Sud pozřela, jak vypadá, co dělá
Zdravím v roce 2013, Vánoce byly žrací. Sranda je v tom, že kolikrát i člověk sám uzná, že mu to nechutná, ale prostě se cpe.
Nakynutá. Nafouknutá. Přeplněná. Ukafovaná.Kafe (o kofeinu nemluvim, ten je v čajích) jsem neměla od 31.12.
Detox - popíjím čístící čaje, v překladu "chcací a srací" čaje, které člověku po několikátém šálku začnou i chutnat.
Jim chrom, zas jsem najela na železo (kvůli krvi).
V rámci očisty mám dneska půst, který by měl vést k celkovému pročištění organismu.

Ano, já to vydržela! Se mi povedlo si nic nevzít! Na druhou stranu - nic mě nelákalo, jsem tu sama. Protože chci být šťastná. A protože jdu naproti strašidlům. A tak...

Je tu ale jedna blbá věc, co se tohohle týká, já chci začít chodit na jistý sport a z čeho já mám hrůzu?! Jo, z toho, že budu lempl, ale to se poddá; já se bojim sprch. Nesnášim veškerý veřejný prostory, kde je člověk nahý. Protože já se mám za co stydět. Jinak mi vaději i záchody, které jsou sice oddělené, ale od vedle slyšet, co se tam děje.

Píšu docela zvesela, ač je tu jedna věc, která.. mě deptala dopoledne a jen čekám, kdy to přijde zas. Protože to je hodně blbá věc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuba Kuba | E-mail | 5. ledna 2013 v 0:13 | Reagovat

Ahojky
nic si z toho nedělej. Nafouknutý a přejedený jsem po svátcích taky. Nevím čím to je, ale když ti chci odpovědět na tvůj mailík, pořád se mi to vrací.
Písni mi prosím přímo do mailu, pokud mi napíšeš konkrétně zvlášť tvou adresu. Protože kompu asi vadí ty pomlčky před adresou nebo nevím. Měj se a hlavu vzhůru.
Oplácané slečny jsou nádherné:-d

2 Donky Donky | Web | 12. ledna 2013 v 22:01 | Reagovat

Ze sprch nemusíš mít strach, prostě se osprchuj až doma. Já to taky tak dělám :) A i když jsem v zimě nebo v létě spocená jak to prase, jen se otřu ručníkem a domu to tu půlhodinu vydržím. Jen pokud bys to praktikovala taky, dej si pozor v zimě, ať nevystydneš, nejlépe převlíknout i spoďáry :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013