"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Body Stat

22. března 2013 v 21:55 | Sud |  Co Sud pozřela, jak vypadá, co dělá
Jak jsem si slíbila, tak činím. Byla jsem ve středu na Body Statu. Dnes na konzultaci a pro vytištěné výsledky. Které jsou dle jejich norem NORMÁLNÍ. Což mi přijde divné, ale moje motivace: až tam půjdu příště, budou ještě normálnější ;)


Průběh měření
Slečna mi změřila pas a boky. Příjde mi, že mi boky změřila jinde, než se měřit mají. No, podstatné je, aby je příště změřila na stejném místě. Pak jsem si měla lehnout na lůžko, zout ponožku. Zeptala se na váhu a výšku - řekla jsem údaje, které byly snad pravdivé. Samotné měření je záležitost několika sekund.

Výsledky
tuk: 24,4% (20-26%)
ATH: 75,6% (74-80%)
voda: 52,5% (50-60%)
bazál: 7 274 kJ
metabol. potřeba na den: 10 201,8 kJ
Popravdě z těch výsledků moc moudrá nejsem, až na to, že je u nich napsáno NORMÁLNÍ, i když to je možná ten důvod, proč jsem zmatená.

Vyhlídka
Stálo mě to 150Kč. Když si zaplatím ROČNÍ členství za 160Kč, budu v tom mít nutriční poradenství a měření na Body Statu. A lze i permanentky ke cvičení, které v porovnání s tím, kam chodím, vyjdou také levněji.

MÁM ZE SEBE RADOST. A TO NEJEN KVŮLI TOMUHLE, NÝBRŽ I KVŮLI MÉMU NOVÉMU SESTŘIHU. SPOKOJENÁ :)

Sudka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 femme-mince femme-mince | Web | 24. března 2013 v 0:38 | Reagovat

Zní to zajímavě, děkuji za info :-) Ještě by bylo fajn, kdyby ti ty hodnoty podrobně vysvětlili - k čemu jsou dobré, co to znamená a tak. Bazál mi připadá trošičku vyšší, ale nejsem odborník a každý ho má nastavený jinak. Pokud bys chtěla hubnout, je třeba svůj energetický příjem snížit právě pod bazál, nejlépe vhodnou kombinací jídla a pohybu.
Cena za měření i roční členství mi připadá docela zajímavá... není to někde v Praze? :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013