"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Pár slov úvodem

29. března 2013 v 22:14 | Sud |  Sudka a sport
Myslím, že vůbec nebude od věci založit takovou rubriku. Já a sport, ještě donedávna, řekla-li se tato slova, evokovalo mi to utrpení. Asociace zpět do hodin tělocviku, s tím spojené zesměšňování a odpor.


Dnes je to jinak. Pomalu, ale jistě se situace mění. A to je děsně fajn, ne? ;)

Ten pocit, který máte při fitboxu, kdy vás sice vše bolí a leje z vás pot, ale zároveň se cítíte fajn. Doporučuji. Jistě, začátečníkovi, který nemá ve sportovní aktivitě žádné zkušenosti, to zezačátku příliš nejde.. viz zde report z mé 1. hodiny , ale zlepšuje se to.
bandáže na fitbox

Já jsem si pořídila černé (no, bylo by divné, kdybych měla jinou.. a fialovou neměli :) ) bandáže v Tescu za pár korun, kolem 60 Kč mě to stálo. Návody, jak to zavázat, na netu najít snadno. Dle mého mínění je to v podstatě jedno, jak to máte uvázané - hlavně, aby to splnilo účel, tj. zpevnit ruku tak, abyste si neoddělali klouby.
fitbox
Teď už jsem tam přes týden nebyla, ty hodiny mě vycházejí draze a nemám moc peněz. Vím o centru, kde to vyjde o pár korun levněji, tak výhledově to zkusím tam. Ale teď je pro mě aktuální něco viz konec článku.

Cvičení s Jillian Michailes... Dozvěděla jsem se o ní už loni, až letos jsem se k ní odhodlala. Takže zdaleka nejsem jako nejen mnou obdivovadá Nikky, autorka blogu Moje tělo. A také necvičím denně, takže říct, že mám za sebou 30 Day Shred, by byla lež. Každopádně mám odcvičeno více než 30 dní z tohoto kurzu.

jill
Doposud (v minulých dnech jsem se vracela k Levelu 1 i 2) nedělám všechny cviky dokonale. Ale byla jsem mile překvapená, jak moc se to zlepšilo. Síla v mých rukou, a tím i výdrž při cvicích, kdy má člověk ruce opřené o zem a dělá nějaké hrůzy s nohama.

Ha, aby ne, když jsem si pořídila tyhle krásky. V akci za 199 Kč, na insportline.cz! A lýtka, vlastně možná i stehna, zdá se mi, vypadají jinak. Pevněji. Váhově můžu mít tedy víc, díky svalům. Takže řeším pořád dilema, jak dát dolů ty špeky. Také viz níže.

Vyberu si nějaké snesitelnější workouty a začnu cvičit, dle možností, prostě to, co se mi ten den bude chtít. Inspirace zejména na rutina.cz, kde jsou cviky detailně popsány. Zuzka Light zdá se mi moc brutální (a vadí mi ta angličtina, ačkoliv tomu aspoň víc rozumim..), ale to neznamená, že na ní nedojde. A další zálusk (s obměnami, protože je to také dosti brutální) mám na toto (nelekejte se názvu :D ).

Budu realizovat totiž to místo, kde jsem byla na Body Statu, vyjde mě to levněji a jsem na to zvědavá, co se cvičení týká. Takové kruhové tréninky, nebo "jen" běhání na pásu. Ale hlavně - nutriční poradenství. V tomhle jsem konfjůs.

Pro dnešek vše. A výhledově plánuji rubriku zaměřenou na nová jídla, co jsem vyzkoušela. Ale to nebude hned..

Sudka,
která ví, že zhubne, když tomu bude věřit; která zhubne, protože v to věří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013