"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Pochvala či rýpnutí

16. srpna 2013 v 19:34 | Sud |  Sudka blije (žvaní)
Ahoj návštěvnice mého blogu, mám-li ještě vůbec nějaké vzhledem k tomu, jak často píšu články a jak často dávám komentáře na jiné blogy (...). Což jen tak mimochodem neznamená, že na ty blogy nechodím.


Ozývám se zase po poměrně dlouhé době. Není to tak, že bych se vykálela na hubnutí a na sport. Holt ale nejsem typická blogerka, prostě blogování ve smyslu "denně napsat článek" (a kor kvalitní článek přinášející užitečné info) není pro mě. Že jsem sem chtěla přidávat recepty? Že jsem chtěla psát své sportovní úspěchy? Že jsem sem chtěla dávat tipy na poživatiny? Nojo, to všechno chci a něco sem hodím, třeba ty články i přednastavím, aby se to tu objevovalo nějak průběžně. Ale ono není nic moc co psát, protože co si vařím, je primitivní (ale mňamózní) a často pak ani nevím, co jsem do toho dala(:-)) Slibuju ale článek o pohance! Já to chtěla zkusit, ale že mi to bude TAK chutnat..!


Nevím, kolik vážím a nevím, co z toho jsou svaly. Každopádně mi posílila stehna, jakože hýždě i hořejšek stehen, mám z toho radost. Na ručky jsem úchylná a mám ty svoje ráda. To by taky zasloužilo článek - myslím třeba sepsat, jak vydržím běžet, jak dokážu most ze zebě, jak už mi jde "trakař" (jo, myslim to, jak je jeden na rukou a druhý ho drží za nohy, zatímco ten první jde po rukou :D), ...

Mamka se mě včera zeptala: "Kolik už jsi zhubla?" Já u ní nikdy nevím, jak otázku myslí. Za takovouhle otázkou se totiž může skrývat hnusný rýpnutí. Celkově komunikace mezi námi by dala na samostatnou esej. Esej, která by byla téměř prázdná až na ta hovna. Pryč s mými rádoby uměleckými texty!
Já jí odpověděla: "Nevím, nevážím se.. Proč..?" Ve skutečnosti se obačas vážím, ale extra úbytky tam vidět právě nejsou.
A ona řekla něco ve smyslu, že je to vidět. A ségra ze srandy: "A mami, na mě je to vidět taky?" Prý ne.
Tak budu věřit, že mami nerejpala. Mimochodem mamka je taky... ne, ona jí úplně děsně, chodí se často vážit a čas od času se chlubí, kolik má dole. Ale o tom to fakt neni.

Ve středu se mi stala taková (nemilá?) věc. Byla jsem večer běhat a vyběhla jsem dříve než jindy, protože už se dřív stmívá. Bydlím v prdeli (rozuměj: vesnice) a potkala jsem jednu místní drbnu s dcerou a vnoučaty. Tak si řikám, dobrý, no.. A v zápětí proti mě jede auto s bývalou kamarádkou. Kurňa, kdybych aspoň věděla, proč bývalo, my se ani nepohádaly, ale prostě si už nemáme co říct. Kapitola sama pro sebe. Auto bylo plné, její máma je ještě větší drbna. Ale řekla jsem si, co mi, kurva, do koho je?

No a dneska jdu ráno na bus a furt na mě čumí (fakt nenápadně :D) jedna z největších drben od nás. A prej: "-----, já tě nemohla vůbec poznat, ty jsi tak zhubla.." .... blablabla .... Neměla jsem moc chuť se s ní vykecávat, což jí po chvilce došlo;) Každopádně mě napadá - fakt vidí změnu, neboť jsme se skutečně dlouho neviděly, nebo už se jí (a dalším) doneslo, že "ta -------ová chodí běhat"?

Těžko říct. Sere mě moje váha, ale jsou-li skutečně vidět změny....

Ještě chci napsat jendu věc! Minulý úterý jsem myslela, že jsem ve snu. Potkala jsem někoho, koho jsem strašně moc potkat chtěla, více jak 2 roky neviděla a domluvily jsme se, že výhledově dáme řec. Ale teď jen čekám na odezvu..

No nic, mějte se hezky a snad přidám něco aspoň do těch receptů. A chci dělat recenze na koupená jídla - viz pohanka a další.

pravděpodobněvevsiprobíraná SUDKA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 femme-mince femme-mince | Web | 18. srpna 2013 v 1:06 | Reagovat

Na článek o pohance i recepty se těším. S váhou si asi moc starosti nedělej, pokud jsou výsledky vidět - znáš to... menší množství svalů je těžké jako větší množství tuku, takže třeba jen dobře naíráš svalovou hmotu. A ke drbnám... také si s nimi občas užívám a když dojde na jídlo, asi bych radila mít se na pozoru. Nějak mi připadá, že mají tendenci člověka pochválit a pak zas zdrbnout, když je z doslechu. Ale to je na venkově i ve větších městech :-)

2 Eve* Eve* | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 9:17 | Reagovat

Taky se s podobnými otázkami od příbuzných setkávám a dost často. Taťka mi sem tam přihodí nějakou chytrou hlášku typu "je tě dost", což vyloženě nesnáším a ježí se mi chlupy na těle. Ale v duchu si jen řeknu, že kdyby věděl, jak daleko jsem došla a co skrývám pod oblečením, tohle by si určitě odpustil. Nenaděláš nic. Jeď si svoje a na ostatní se neohlížej. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013