"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Únor 2014

Deodoranty bez hliníkových solí

23. února 2014 v 15:04 | Sud |  Sudka end stajl
Dneska bych sem dala ráda pár deodorantů, se kterými mám zkušenost a které jsou výjimečné tím, že ve složení nemají "aluminium chlorohydrate". Proč zrovna tahle látka? No, jde o to, že tahle látka zabraňuje přirozenému vylučování toxinů z těla, díky čemuž nesmrdíme, resp. neměly bychom smrdět. Takže proč mi ta látka vadí? Prostě si nechci tělo zanášet sračkama a chci se vyhnout možným nemocem.

Něco jako recenze na pleťové vody

22. února 2014 v 13:02 | Sud |  Sudka end stajl
Čištění pleti je důležité. Jednak se to říká a druhak mohu z vlastní zkušenosti říct, že kdo to zanedbává, na pleti se mu to vymstí. Teda aspoň na té mé. Docela závidím lidem, kteří mají pleť "jako prdelku".
Jinak teda ještě před samotnou recenzí (ve skutečnosti nejde o recenze, protože nejsem žádnej expert) bych chtěla uvést na pravou míru to, že v kosmetice se nevyznám a často u mě rozhoduje cena. Tím ale netvrdím, že hodlám kupovat šunty za pár šupů, spíš se snažím najít za rozumnou cenu to, co mi bude vyhovovat. A to se mi celkem daří..


Nakupuji a papkám 6

14. února 2014 v 10:46 | Sud |  Typy na žranec a nákup od Sudky
Zdarec! Čekáte valentýnský článek? Téma: srdíčka, kytičky.... láska? Či depresivní vylití, že jsem sama. Nebo snad nadávání na americký svátek a klišé říkající "Já mám ráda 1. máj"? Tak to jste trochu mimo :) Článek bude o tom, co mi přistálo v nákupním košíku a co bych chtěla doporučit dál.

Food porn - žranec 5

12. února 2014 v 15:11 | Sud |  Kuchtacmuchta Sudka
Já na ten blog hrozně prdim, což? Samotnou mě to štve, neboť nápadů mám dost! No.. Teď sem hodím pár fotek jídel, co jsem vytvořila. Neni to ani kvalitní, ani žádné extra umění, ale chci to sem dát. Mohla bych napsat: teď se už budu blogu věnovat, neboť mám po zkouškovém. Realita je ale taková, že ani to zkouškové vlastně nebylo nějak extra hrozné, teda určitě né tak, že bych neměla čas na net.
Archiv: 2012 --- 2013