"Budoucnost patří těm, kteří věří svým snům.."

Ačkoliv to tak možná nevypadá, můj současný design je optimistický. Že se jeden den nevydaří, že něco třeba i mimo hubnutí člověk podělá, nebo ... ještě z člověka nedělá někoho špatného, natož prohlásit o celém životě, že stojí na nic. To bychom si všichni měli uvědomit. Mějme se rádi.člán


článek o ZP (od 28.10. jsem čistá - bez ZP, ale vím, že to může kdykoliv přijít zas)

Ale jo, žiju

1. listopadu 2014 v 22:14 | Sud |  Co Sud pozřela, jak vypadá, co dělá
Tyjo, poslední článek jsem sem hodila koncem prázdnin. Koncem mého pobytu pryč. To už je doba, což...? Jak se mám, co dělám? No, popravdě... Ono neni čím se chlubit :/


S příjezdem domů přišly hrozné žranice. Když říkám žranice, myslím tím žel ZÁCHVATOVÉ PŘEJÍDÁNÍ. To jsem pak
udělala ještě jednu zkoušku, uzavřela ročník a bylo v plánu jíst normálně.


Co vám budu povídat, nemám 63kg. Je tam minimálně 66kg. Napíšu to, co napsat nechci, ale je to asi do určité míry pravda: NESNÁŠÍM SE ZA TO.

S říjnem mi začal nový akademický rok. Já začala bydlet jinde a byl sport. No ale i prasečí jídelníčky. Ovšem jakž takž, né prostě soustavné ZP. Nicméně poslední jsem měla v neděli, žraní na noc v úterý a středu. Neumím to odůvodnit. Nebo určitě né stručně odůvodnit.

Jedno vim: za ty 2 měsíce, které zbývají do konce roku, to chci dát minimálně na 62kg, což vůbec není nereálný cíl. Břicha se za tu dobu nezbavím, ale výhledově ano!!!!

Jíst cukry, glukozovo-fruktozový sirup, výrobky z bílé mouky,.... to vše mi ubližuje a vím o tom. Proč jsem to dělala? NEVIM.

Je konec!

Je super vědět, že mám minimálně o 10kg méně než před 2 roky. Ale hezčí by bylo, kdyby to bylo třeba o 15 kilo, že.

Nic není ztraceno. Ono mi pomáhá psát blog. Ani nevim, proč jsem na něj srala.

Jak jinak žiju? No.. brigádu se mi nedaří sehnat. Začínám s řidičákem. Pořád bez lidí (někdy mi z toho hrabe). Doma furt stejný.

Proč píšu zrovna dnes? Prve jsem si vzpomněla, že je to nejspíš rok, co jsem napsala tento článek (ano, je to rok)!! Taky jsem jukla sem na poslední článek... No a prostě vim, že bych teď měla napsat. Jo a taky jsem se málem rozbulela.

Jo, je už muj druhý Den veganství. Jsem dnes udělala doma vegan jídlo a tofu rodičům chutná. Ale co mě štve je tohle: někteří lidé v mém okolí mě mají za blba - tu pizzu můžeš, je bez živočišných složek (a myslí si, že sýru si nevšimnu), nebo - ta polívka je jen z dýně atd. (a pak tam zjistím smetanu). Ne, ono mi to břicho neprovrtá, ale jde o princip... (No a zrovna v neděli jsem klesla tak hluboko, že jsem vědomě jedla Studentskou pečeť :-/ )

Jo lidi, vracím se na blog. A to s jasným cílem:

Nepřežírat se a do konce roku dát váhu minimálně na 62kg (tj. mít max tolik).

Taky si chci dojít na InBody (v minulosti jsem byla párkrát na BodyStatu a chci zkusit něco jiného a InBody dělá tu analýzu podrobněji).

Tak koukám na plány, které jsem si dala v článku z PROSINCE 2013...
- co se štítné žlázy týká, pozorují mě +
- v listopadu tetování nebude (ale už mám v plánu druhé, to bude na ruce a možná bude dřív než To..) -
- komunikativní člověk se ze mě nestal, ale udělala jsem pár celkem zásadních kroků +/-
- no tak venku to neni, ale.. na stejném bodě jako dřív to taky neni +/-
- ve škole mi věci vychází, ale mám problém s tím, k něčemu se dokopat.. přitom mám relativně volno.. ale všechno zvládnu! +
- pokračuju ve svém stylu, jo pokračuju.. jen tu byl hnusný výkyv :-( +
- řidičák si už dělám (jen ty finance pomalu slábnou..) +
- ségru podporuju, snad i rodiče... ale to pozitivno je nad tím negativnem pořád ještě slabé -
JO, STANU SE LEPŠÍM ČLOVĚKEM. A SPOKOJENĚJŠÍM.


SUD 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 2. listopadu 2014 v 8:06 | Reagovat

Vypustila bych úplně myšlenky na nějakou váhu 62 kg, ale zaměřila se na myšlení během toho, co se přejídáš a snažit se bojovat prvně s tím.

Také jsem měla období, kdy jsem se přejídala, naštěstí jsem moc nepřibrala. Ale byla jsem tak zoufalá a bála se, že to už nikdy nepřestane, že jsem uvažovala o psychologovi, který by mi pomohl odklonit se od žraní ze stresu.

Záchvatové přejídání je ze stresu, to je jasné.

Mě pomohla motivace, tu mám ve slečně jménem Cambria, která měla dříve problémy s přejídáním (na youtube ji najdeš pod jménem breelovesbeauty).
Díky ní jsem se začala mít ráda, začala cvičit, pozitivně myslet, lépe zvládat stres a jíst normálně. Trvalo mi to nějaký měsíc, než se to ustálilo, ale nakonec to bylo snažší, než jsem čekala :).

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 2. listopadu 2014 v 9:02 | Reagovat

Ahoj Sud, daří se celkem dobře, ale tak mohlo by být lépe, ale tak nemám si na co stěžovat. :) nn, jen tak jsem si chtěla vydělat a to co bude focení je jen formou TFP :)  jdu se podívat;)

3 Ko Ky Ko Ky | Web | 2. listopadu 2014 v 9:13 | Reagovat

přeji,ať se ti to do konce roku povede, ale zase bych tomu nechala volný průběh, protože pokud na tom budeš lpět, tak se to tak nemusí povést a byla bys jen zklamaná:(
snad už záchvatovité přejídání hodně dlouhou dobu nepříjde, moc Ti to přeji

4 Ko Ky Ko Ky | Web | 4. listopadu 2014 v 12:41 | Reagovat

není zač, ráda tě podpořím:)to máš pravdu, to není dobré lpět na konkrétním číslu, protože tělo si stejně vybere samo,ať už chceš nebo ne:)

5 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 4. ledna 2015 v 16:35 | Reagovat

Ahoj, promiň že tě otravujeme, budeš pro nás (Clawdia a Honey) hlasovat tu http://cleodenile-monsterhigh.blog.cz/1501/mh-eah-grafik-2014-finale#komentare ? Rádi oplatíme ♥

6 Shagy Shagy | Web | 11. ledna 2015 v 14:42 | Reagovat

Ahoj, tak co, povedlo se dát těch 62? Musím říct, že ti tvojí váhu závidim, i když ty sama nejsi uplně spokojená. U mě to je jak na houpačce, vždycky něco zhubnu, tak si řeknu dobrý, můžu se přestat snažit a je to zpátky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv: 2012 --- 2013